درباره ما

گـروه دیجیتـال مـارکتینگ آرتاسئو، زیر مجمـوعـه شـرکت نوین آرتا از اواخـر سـال 1395 شـروع به فعـالیت نمـود، آرتاسئو یکی از تخصصـی ترین شرکت هـای طـراحی وب سایت در ایران است که خدمات طـراحی وب سایت و بهینـه سـازی سایت را همگـام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید، سالها فعالیت تخصصی ما در این حـوزه، به همراه حضـور مستمـر، با داشتن تیم متعهـد، خلاق، متخصص و کارآمـد، با انگیـزه بالا و ایجاد سازمانی منسجم دست به دست هم داده است تا آرتاسئو در زمره معتبرترین شـرکتهای طراحی وب سایت ایران قرار بگیرد .

از نگاه آرتاسئو هر کارفرما فقط یک پروژه محسوب نمـی گـردد، بلکه آغاز یک تعهــد است و ما خود را همیشه همـراه و مشـاور کارفرما تا رسیدن به نتیجه نهایی پروژه، متعهد می دانیم .

آرتاسئو با برگزاری جلسـات مشاوره از اولین تماس تا پایان طـراحی صفحات وب و خدمات تکمیلی سایت در کنار شمــاست و با برنامه ریزی و تکیه بر مهـارت تیم خود در زمینه هـای ایده پردازی، طـرح کسب و کـار، طـراحی گرافیگ، برنامه نـویسی، تولید محتوا، شبکه هـای اجتماعی و بهینه سـازی حرفه ای، به ارائه خدمات، مبتنی بر کیفیت و استاندارد که جزء سیاست گذاری هـای راهبـردی این شـرکت است، می پردازد .

آرتا سئو
ویدئو تبلیغاتی
نوشتن فیلم نامه، تدوین و فیلم برداری جهت ساخت تیـزر هـای تبلیغاتـی و انتشـار در شبکـه هـای اجتماعی میتونه معرفی خوبی از کسب و کارتون باشه
تولید محتوا
تهیه محتوای مناسب برای وب سایت و پست گـذاری منظم آن برای افزایش ترافیک سایت و میزان جذب بسیار حایز اهمیته
سئو و بهینه سازی
سئـو یعنـی زمانی که مخاطب کلمه ی کلیدی مرتبط با کسب و کارتان را در گوگل سـرچ می کند در نتایج اول باشید تا شما را انتخاب کند.
آرتا سئو
فقط اولــیـن هـا دیـده می شـوند،
چرا فضای وب و دیجیتال را انتخاب کنیم؟
فروش بالاتر،ارتباط نزدیک تر با مشتریان و ارائه خدمات بهتر به آنها،برندینگ،معرفی خدمات و محصولات ،جایگزینی تبلیغات چاپی، بدون محدودیت مرزهای جغرافیایی
انتقال فضای کسب و کار سنتی به دیجیتالی!
راهکار این است که کار را به کاردان بسپارید یک مشاورمتخصص ضمن بررسی کسب و کار فعلی راهکارهای متناسب شما را پیشنهاد می دهد.
چگونه یک مشاور مورد اعتماد پیدا کنم؟
آرتاسئو از تیمی جوان، خلاق، متعهد و متخصص تشکیل شده و ما هرایده ای را بررسی می کنیم و راه های رسیدن را با استفاده از فضای وب و دیجیتال پیدا و برای آن برنامه ریزی می کنیم